#5 Priežastys kodėl sieninis laikrodis turi puošti Jūsų namų interjerą

Sieniniai laikrodžiai

Turbūt kiekvienas, prisiminęs vaikystę, negalime įsivaizduoti namų, kuriuose nebūtų laikrodžio: nedidelis pastatomas laikrodis virtuvėje buvo didelis pagalbininkas mamai ruošiant maistą, senelio namus puošdavo didžiulis, švytuoklinis laikrodis, kuris buvo laikomas tiksliausiai rodančiu prietaisu, na o ką jau kalbėti apie svetainės puošmeną- įmantrių formų sieninį laikrodį, kuris daugelį metų sažiningai tarnavo ir tapo šeimos „relikvija“.

Pažvelgus į praeitį matome, kad sparčiai tobulėjant technologijoms, sieniniai laikrodžiai, kurie anksčiau gyveno svetainėse ir virtuvėse, buvo pamiršti. Deja, turbūt todėl, kad tokie daiktai nėra būtinybė išmaniųjų telefonų ir išmaniųjų laikrodžių laikais. Tačiau sieniniai laikrodžiai pastaraisiais metais ne tik sugrįžo į madą, tačiau truputį pakeitė ir savo funkciją- tapo namų interjero dekoro dalimi. Šiame straipsnyje mes jums išvardinsime priežastis, kodėl turėtumėte papuošti savo namus šiuolaikiniais laikrodžiais.

medinis rankų darbo sieninis laikrodis interjere

 

#5 Priežastys kodėl sieninis laikrodis turi puošti Jūsų namų interjerą

1. Išskirkite savo namų erdvę, papuošdami ją sieniniu laikrodžiu. Tai ne tik įdomus būdas suformuoti savitą kambario stilių, bet ir sieninio laikrodžio funkcijų pritaikymas įvairiose erdvėse. Šiuolaikiniai sieniniai laikrodžiai yra įvairių modelių, spalvų ir dydžių, taigi drąsiai galite ieškoti Jums labiausiai tinkamo varianto. Tai puiki proga suteikti savo namų interjerui originalumo ir jaukumo.

 

Sieninis laikrodis namų interjeras dekoras

 

2. Sieninis laikrodis gali būti pagrindinis akcentas ant sienos, nesvarbu, ar tai svetainė, valgomasis, virtuvė, miegamasis ar prieškambaris. Puošnūs, dideli sieniniai laikrodžiai visada atkreipia dėmesį vos tik įžengus į patalpas, o nedidelis ir modernus laikrodis papuoš darbo kambario interjerą ir suteiks funkcionalumo. Galime teigti, kad svarbiausia rasti Jums labiausiai patinkantį dizianą ir jį pritaikyti namų ar darbo zonoje.

sienisnis laikrodis, namų interjeras

 

3. Pirmasis įspūdis išlieka amžinai. Ar susimastote, kad Jūsų svetainė suteikia pirmąjį įspūdį apie Jūsų namus? Apsilankius svečiams, jie pirmiausia atkreipia dėmesį į sienas. Kai namus puošia puikiai atrodantis modernus sieninis laikrodis, derantis prie Jūsų namo vidaus apdailos, tai suteikia ilgalaikį įspūdį. Tokiomis nedidelėmis pastangomis galite lengvai sužavėti visus savo namų interjero skoniu ir išskirtinumu.

medinis sieninis laikrodis, interjeras, namų dekoras

 

4. Galite individualizuoti savo sieninį laikrodį. Kai kuriuos sieninius laikrodžius galima pritaikyti pagal Jūsų poreikius: galima pridėti šeimos narių vardus, augintinio portretą arba įmonės logotipą. Galime užtikrinti, kad su tokiu unikaliu, personalizuotu sieniniu laikrodžiu būsite išskirtiniai.
 
sieninis laikrodis

 

5. Vaikai ir laiko planavimas. Šiuolaikinis sieninis laikrodis yra ne tik naudingas aksesuaras, bet ir lavinamoji priemonė, kuri lengvai atras savo vietą vaikų kambario interjere. Pavyzdžiui, Jūsų vaikas išmoks pasakyti laiką ir geriau jį suprasti, tai puikus būdas po truputį pradėti planuoti savo dienotvarkę. Kaip ir bet kuriame kitame kambaryje, pabandykite įsigyti sieninį laikrodį, kuris atitiktų Jūsų vaiko mėgstamą temą ar personažą. Taigi drąsiai kurkite vaiko kambario erdvę ir išskirkite ją šiuolaikiniu sieniniu laikrodžiu.

 

sieninis-laikrodis-vaiku-kambarys
 
Maloniai kviečiame peržiūrėti mūsų unikalių laikrodžių asortimentą internetinėje parduotuvėje ponasbebras.lt 

Rašyti komentarą

Turėkite omenyje, kad prieš paskelbiant komentarus, jie turi būti patvirtinti