Didelis sieninis laikrodis interjere

Didelis sieninis laikrodis

Didelis medinis sieninis laikrodis interjere

Laikas tampa mūsų nuolatiniu palydovu visose gyvenimo srityse. Grįžus į namus nuolatos žvilgtelime į svetainėje kabantį laikrodį, virtuvėje jis pasitarnauja gaminant, o miegamajame praneša apie naują dieną. Tačiau laikrodis savyje talpina net kelias funkcijas –  tai praktiškumas bei grožis ir išskirtinumas Jūsų būsto interjere. Drąsiai galime teigti, kad  niekas namams nesuteikia tiek natūralaus žavesio ir jaukumo kaip medinės dekoro detalės. Taigi, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, kad, kambaryje pakabinus didelį medinį sieninį laikrodį, rezultatas būtų stulbinantis?

Kviečiame užsukti į mūsų dirbtuves www.ponasbebras.lt ir pasižvalgyti į šiuos unikalius, pagamintus iš ąžuolo lukštais dengtos medžio plokštės, laikrodžius. Atkreipkite dėmesį, kad didelis laikrodžių asortimentas leidžia išsirinkti tinkamiausią bei idealiai priderinti jį prie Jūsų namų interjero. Visgi, esant didelei įvairovei gali tekti gerokai pasukti galvą, kol išsirinksite tinkamiausią dydį. Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomi sieniniai laikrodžiai gali būti gaminami net iki 120cm dydžio.

Medinis sieninis laikrodis

Štai keletas aspektų, į ką vertėtų atkreipti dėmesį prieš perkant didelį sieninį laikrodį namams.

Atkreipkite dėmesį į savo namų erdvę ir įsivertinkite kokio dydžio laikrodis labiausiai tiktų. Paprastai svetainėje kabinamas didelis sieninis laikrodis. Tačiau čia verta atsižvelgti į viso interjero stilistinę orientaciją. Namų stilius ir interjero detalės – tarsi viena visuma. Laikrodžio stilius turėtų derėti prie jūsų namų interjero.
Jei norite, kad laikrodis būtų gerai matomas, jį kabinkite kontrasto principu: ant tamsios sienos – šviesų, o ant šviesios – tamsų. Mūsų gaminamus didelius pakabinamus sieninius laikrodžius galite rinktis nuo šviesiausio iki tamsausio atspalvio.

Medinis sieninis laikrodis

Pasitikrinkite: Ar tokio dydžio laikrodis tikrai tinkamas? Per didelis laikrodis namuose gali atrodyti tarsi su visuma nederanti detalė ar dar blogiau – mažoje namų erdvėje dar labiau sumažinti erdvės pojūtį.

Medinis sieninis laikrodis

Ar jis dera numatytoje vietoje? Daugelis stilių apima kambario dekoravimą dideliais sieniniais laikrodžiais, o tai suteikia atmosferai didybės ir prabangos. Didelį laikrodį geriausia naudoti dekoruojant kambarį su dideliu plotu, nes, pavyzdžiui, per didelis medinis sieninis laikrodis vizualiai padarys mažą svetainę dar mažesnę. Namuose, kur yra židinys, virš jo pakabintas didelis sieninis laikrodis padaro kambarį kuo jaukesnį ir patrauklesnį.
Labai norėdami, galite papuošti mažą kambarį dideliu laikrodžiu. Tačiau reikia prisiminti, kad jiems reikia rasti vietą, kurioje jie atrodys estetiškai. Laikrodžiai neturėtų slėpti vietos, jie turėtų, priešingai, ją išplėsti.

Medinis sieninis laikrodis

Kokiame aukštyje pakabintas laikrodis atrodys tinkamiausiai? Didelis pakabinamas medinis sieninis laikrodis – itin galingas dekoro elementas, kuriuo galima drąsiai užpildyti tuščią sienos plotą. Nekabinkite laikrodžių pernelyg aukštai, antraip į juos bus nepatogu žiūrėti. Jei tamsų laikrodį pakabinsite kone palubėje, vizualiai sumažės erdvė, lubos atrodys žemiau, nei yra iš tikrųjų.
Jei ant vienos sienos norite kabinti ne tik laikrodį, bet ir tapybos darbus, nuotraukas, veidrodžius, pamėginkite juos sukomponuoti taip, kad atrodytų kaip vientisas sienos akcentas. Vis dėlto geriausias sprendimas – laikrodį ir paveikslus kabinti ant skirtingų sienų. Sieną, kur kabo televizorius, geriau palikite tuščią, laikrodžiui raskite kitą vietą.

Medinis sieninis laikrodis

Didelis medinis sieninis laikrodis - tai Jūsų namų akcentas. Sieninių laikrodžių asortimentą, galite pamatyti čia.

Rašyti komentarą

Turėkite omenyje, kad prieš paskelbiant komentarus, jie turi būti patvirtinti