Kaip pasirinkti sieninį laikrodį ?

sieniniai laikrodžiai

#5 Patarimai, kaip išsirinkti tinkamą sieninį laikrodį

Šiais laikais sieninis laikrodis nebėra tik laiko dalis, tai daugiau kūrybiškas interjero dekoravimo elementas, papildantis kambario aplinką, ar tai būtų vestibiulis, svetainė, darbo kambarys ar net virtuvė.
Sieninio laikrodžio pirkimas gali būti nesunki užduotis, jeigu vadovausitės mūsų paprastais patarimais.

Laikrodis turėtų derėti su baldais

 Jūsų pasirinktas sieninis laikrodis turėtų derėti su baldais, kuriuos turite. Jeigu kambario interjeras apstatytas sunkiais ir klasikiniais baldais ir yra panašus į praėjusių epochų laikus, siūlome rinktis masyvius, su dideliais romėnų ar angliško tipo skaitmenimis, laikrodžius. Ši taisyklė, dideliems ir didelių gabaritų laikrodžiams, taikoma, jei kambarys yra erdvus: apartamentai, aukštų lubų loftai, sodybos.
Jeigu Jūsų namuose vyrauja minimalizmas, paprasti ar kampuoti baldai- venkite masyvumo, daugiau dėmesio renkantis laikrodį skirtikte formoms, dydžiui, spalvoms.

sieninis laikrodis

Nuspręskite dėl dydžio

Laikrodžio dydis turi atitikti sienos proporcijas, taigi atidžiai įvertinkite, kokį sienos plotą galite skirti. Jeigu siena tuščia ir nėra kitų dekoracijų- galite drąsiai rinktis didesnį, tačiau būtinai apžiūrėkite erdvę, atsistoję arčiau sienos- laikrodis neturi trigdytio Jūsų žvilgnio.
Svarbu atkreipti dėmesį ir į pačią sieną: ar ji vienspalvė, ar dekoruota raštais- laikrodis turi išlaikyti vientisumą, o ne išsišokti.
Taip pat nekabinkite mažų laikrodžių ant tuščių, erdvių sienų. Taip jie liks nepastebėti ir kitos kambario dekoracijos juos užgoš.

Sieninis laikrodis

Medžiaga

Šiais laikais sieniniai laikrodžiai gaminami iš įvairių medžiagų: medžio, metalo, plastiko ar akrilo. Galite rasti ir rankų darbo kūrinių, kurie yra išskirtiniai ir unikalūs. Gaminio medžiagos pasirinkimas derinamas prie erdvės, stengiamasi neišsišokti, o kaip tik palaikyti vientisumą tarp kambario baldų ir dekoro elementų. Pavyzdžiui, jeigu svetainėje ąžuolinės grindys, masyvus medžio stalas su kėdėmis, rinkitės ąžuolo pluošto laikrodį, kuris papildys interjerą ir derės prie kuriamos erdvės.

Sieninis laikrodis

Tinkama spalva

Prieš įsigydami laikrodį, pirmiausia išsirinkite Jums patinkančią spalvą. Paprasta taisyklė:
- Tamsios spalvos sieninis laikrodis tiesiog puikiai atrodys ant baltos arba šviesios spalvos sienos.
- Šviesus laikrodis ant baltos sienos gali tapti nepastebimas, taigi stenkitės išsirinkti tokį laikrodžio atspalvį, kuris „nepasislėptų“ tarp kitų interjero elementų.

Sieninis laikrodis

Modelis pagal Jūsų norus

Šiais laikai galima įsigyti įvairių sieninių laikrodžių: nuo pačių paprasčiausių, rodančių tik laiką, iki modernių su papildomomis funkcijomis. Pagal savo norus  galite rinktis iš mechaninių laikrodžių, kvarcinių laikrodžių, elektroninių laikrodžių ir kt.. Prieš įsigydami, nepamirškite, kad laikrodžiai taip pat atspindi Jūsų asmenybę, skonį ar pomėgius. Tikimės, kad sieninio laikrodžio pirkimas Jums taps paprasta užduotimi.

Mūsų kurtus sieninių laikrodžių dizainus galite pamatyti čia.

Rašyti komentarą

Turėkite omenyje, kad prieš paskelbiant komentarus, jie turi būti patvirtinti